5571 NERO PORTORO
By clicking on the small photos you can see the information of other slabs or bundles of this block| Block | 5571 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 1 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 8 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 145cm / 57inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 2000kg |
| Block | 5571 |
| Color | BLACK AND GOLD |
| Bundle | 2 |
| Type | MARBLE |
| Finishing | POLISHED |
| Warehouse | LONIGO |
| # slab | 4 |
| Length | 310cm / 122inch |
| Height | 147cm / 58inch |
| Thickness | 2cm / ¾inch |
| Weight | 1250kg |